Otevřena nová rubrika: Ukázky z pera

Delší dobu přemýšlím, že budu publikovat ukázku jednoho příběhu, který momentálně píši. No, přemýšlela jsem nad tím tak moc, až z toho nakonec vznikla celá rubrika na blog, haha! Stále vás to zajímá?

Ukázky z pera

Rubrika bude vypadat následovně. V menu ji najdete pod „Perem“ a bude obsahovat ukázky vždy několika prvních kapitol z mých dokončených ale i rozepsaných příběhů. Ty budou k dispozici pouze v PDF. Odkaz se bude skrývat pod obrázkem a je možné, že některé budou zatím ještě neaktivní (na těch pracuji a přibudou co nejdříve). Rubrika se bude neustále aktualizovat, ale nebudou v ní žádné články! Přemýšlím, že bych vždy mohla na nějakou dobu vyvěsit článek s upozorněním, že přibyla nová ukázka a po nějaké době (asi než by vyšel další článek) ho pak smazat.

Ale proč to celé dělám? Tak zaprvé hlavně proto, že se s Vámi chci podělit o svou tvorbu i z příběhů, které nebudu celé publikovat ani zde na blogu, ani na Wattpadu, a ani nikde jinde jednoduše proto, že s nimi mám trošičku jiné plány. A potom také hlavně proto, že mě velmi zajímá Váš názor. Nebojte se ho vyjádřit, nešetřte kritikou, vypíchněte chybičky (nebudu se zlobit ani to brát jako puntičkářství). Proto mi prosím po přečtení (pokud se k němu rozhodnete) napište vaše připomínky. Jak se vám příběh líbí? Jak na vás působí postavy, prostředí, děj, …? Má smysl v příběhu pokračovat?
Za veškeré zpětné reakce předem mockrát děkuji a určitě vám poděkuji i až mi je napíšete!

Některé příběhy budou v ukázkách přítomny a jejich zbytek najdete buďto tady na blogu nebo na mém Wattpadu. Na konci ukázky vás budu vždy informovat, v jakém stavu a kde příběh budete moci najít. Pokud tam žádné info s odkazem nebude, příběh je míněn jen jako ukázka a žádné další části z něho se nedočkáte. Věřte mi, že k tomu mám dobré důvody, které (možná někdy) prozradím. Nicméně i tak budu velmi vděčná za zpětnou reakci, kterou mi můžete psát buďto přímo pod seznam ukázek nebo mailem.

Mockrát Vám děkuji za podporu a upřímně doufám, že se vám bude nová rubrika líbit 🙂

AenSL

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice info se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s